DOĞMER MERMER SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Sorumlu: Hacı MERAL
Telefon:
E-Posta: 05336483795

1993 yılında Zekai DOĞAN,Zeki MERAL ve Mustafa MERAL ortaklığında kurulan firma, şu anda Hacı MERAL tarafından faaliyetini devam etmekte olup,iç piyasada bulunan inşaat firmalarına ürünlerini pazarlamaktadır.

BATAL MERMER SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Sorumlu: Arif BATAL
Telefon: 0 532 353 0693
E-Posta: info@batalmermer.com.tr

Batal Mermer 1995 yılında Halis BATAL önderliğinde Bursa Mustafa Kemalpaşa ilçesinde kuruldu. İlk yıllarında benimsediği doğruluk ilkesi ve hizmet kalitesiyle ülkemizin önde gelen firmalarından biri olmak yolunda ilerlemek olup, ihracaat kalitesinde iç ve dış piyasa hizmet vermektedir.

YMS MADEN MERMER İNŞ. TAAH. SAN. VE TİC . LTD. ŞTİ.

Sorumlu: Fahri YAŞAR
Telefon: (0224) 627 51 75
E-Posta:

1993 yılında kurulan Rahmi Yaşar tarafından kurulmuş olup, fabrika işletmeciliği amacıyla kurulmuştur. YMS mermer kendi fabrikalarında hazırladığı mermerleri iç ve dış piyasanın beğenisine sunmaktadır. Mustafakemalpaşa Beyazı ve Bursa Koyu Bej,Açık Bej,Emprador ve çok çeşitli ürünleriyle piyasalardaki yerini almıştır.

TUNÇ MERMER SAN. TİC LTD ŞTİ

Sorumlu: Alpaslan TUNÇ Bahadır TUNÇ
Telefon: 90 224 613 44 48
E-Posta: info@tuncmarble.com

Tunç Mermer 1970 yılında zamanımızın mermercilik sektörünün duayenlerinden kabul edilen rahmetli Cabir TUNÇ tarafından, ülkemiz doğal kaynaklarını değerlendirerek ekonomik fayda sağlamak üzere 1500 m2’si kapalı alan olmak üzere toplam 12.000 M2’lik alanda kurulmuş olup, iç ve dış pazar piyasasındaki yerini almıştır.

TOPKARA MERMER SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Sorumlu: Savaş TOPAKRA
Telefon: (212) 2949220
E-Posta: info@topkara.com

1984 yılında mermer sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulan firmamız; sektör içinde sağlam bir yer edinmiştir. Doğal taş sektöründe faaliyet gösteren firmamız, kurulduğu zamandan bugüne kadar sürekli olarak teknolojisini ve üretim tekniklerini yenilemekte, ürün yelpazesini genişletmekte ve arttırmaktadır. Kendisine ait ocaklarında doğal taş dünyasına popüler taşlar sunmaktadır.

ÇİFTYILDIZ MERMER OTOMOTİV. GİDA İNŞ. TAAH. TURİZM. NAK. SAN. VE TİC. A.Ş

Sorumlu: İbrahim Yıldız
Telefon: 0224 613 12 12
E-Posta: info@ciftyildizmermer.com

Çiftyıldız Doğal Taş Grubu 1978 yılında Bilecik’in Söğüt İlçesinde Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yıldız tarafından küçük bir mermer atölyesi olarak, hediyelik eşya üretimiyle işe atılmıştır.

BE-ER MADENCİLİK İNŞ TAAH. NAK. İTH.İHR. SAN. VE TİC LTD. ŞTİ

Sorumlu: Refik BECERİKLİ
Telefon: 0224 627 50 46
E-Posta: info@beermadencilik.com

2012 yılında kurulan Be-er Madencilik, ocak ve fabrika işletmesi amacıyla kurulmuştur. Be-er Madencilik Mustafakemalpaşa da ICEKING adı verilen sedef beyaz ocağı ile piyasada yerini almıştır. Be-er Madencilik kendi ocaklarından ürettiği blok mermerleri fabrikalarında işleyerek iç ve dış piyasanın beğenisine sunmaktadır

GÜNDOĞDU MERMER VE MAD. SAN. TİC. LTD.ŞTİ

Sorumlu: Raşit HACIALİOĞLU
Telefon: 90 (224) 638 80 41
E-Posta: info@gundogdumermer.com.tr

Gündoğdu Mermer 1993 yılında Bursa Mustafakemalpaşa’da kurulmuştur.Kendi ocağımızdan çıkarmış olduğumuz Wayna Picchu Bej, Wayna Bej ve Bursa Koyu Bej mermer bloklarını, kendi tesisimizde işleyerek iç ve dış pazarlara sunmaktayız. Gündoğdu Mermer ürün çeşitliği, gerçekçi fiyat politikası ve geniş müşteri portföyü sayesinde uluslar arası piyasalardaki varlığını her geçen gün arttırmaya çalışmaktadır.

AYDIN MADENCİLİK İNŞ. ASFALT NAK. TURİZM. TAAH. SAN. VE DIŞ TİC. LTD ŞTİ

Sorumlu: Sedat AYDIN
Telefon: +90 224 514 0060
E-Posta: aydin@aydinmadencilik.com

Fabrikamız, Bursa’nın Gemlik ilçesinin Yalova yolu üzerinde 10,000 metrekare alanda kurulmuş olup 1999 yılı Temmuz ayından itibaren üretime başlamıştır. Fabrikamızda yer alan değirmenlerimiz, Alman Hosokawa Alpine firmasının en son teknolojisiyle üretilmiştir. Fabrikamız kaplanmış ve kaplanmamış olarak; kablo, boya, plastik, kâğıt, kauçuk, deterjan, pvc ve lastik sanayinde kullanılmak üzere tane boyutu 1micron ve 100 micron arasında değişen mikronize kalsit üretimi yapılmaktadır. Kalsit ihtiyacının tamamını kendi ruhsatlı sahalarından sağlamakta olan şirketimiz, müşterilerine daha iyi hizmet ve aynı standartta üretim yapabilmenin yanında koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

ÖRNEKLER MERMER MADENCİLİK İNŞ TAAH. NAK. İTH.İHR. SAN. VE TİC LTD. ŞTİ

Sorumlu: Mehmet ÖRNEK
Telefon: 0533 729 7556
E-Posta: ornekmarble@gmail.com

Örnekler Mermer 2004 yılında Bursa’da Mehmet Örnek tarafından aile şirketi altında kurulmuştur, devamında ise oğulları ile birlikte yürüttüğü bu işletmede üretimimize başlandığı günden bu zamana kadar devam etmekteyiz. Kendi ocağımızdan çıkarmış olduğumuz Kristal Beyaz adlı taşı işleyerek iç ve dış pazarlara sunmaktayız.

PALANCILAR MADENCİLİK İNŞAAT GIDA İTH İHR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Sorumlu: Erol PALANCI
Telefon: 0224 638 85 25
E-Posta: erol@palancilarmarble.com

İşletmemiz, 1990 yılında Erol Palancı tarafından şahıs firması olarak kurulmuş olup, 1998 yılından itibaren ise Palancılar Madencilik adı altında aile firması olarak faaliyetlerine başlamıştır. Bursa Mustafakemalpaşa merkezli üretim faaliyetleriyle beraber İstanbul Pendik'de bulunan ofis ve showroom ile de tedarik ve satış hizmeti vermektedir.